Bachovy květové esence

„Pomocí bachových esencí Vám pomohu najít ztracenou rovnováhu “

Jste často v nepohodě a ve stresu? Býváte často podrážděný? Jste netrpělivý?

Míváte návaly vzteku, žárlivosti či závisti?

Máte z něčeho strach? Trpíte úzkostmi? 

Nevěříte si? Cítíte se nedocenění?

Máte pocit, že už víc nezvládnete ?

Pak právě vám mohu pomoci vybrat ty správné esence, které budou pracovat pro vás a pomohou vám zvládnout náročné situace.

Bachovy esence mohou pomoci nejen vám, ale i vašim dětem. Podpoří vás v  náročných situacích, povzbudí vás k důležitým rozhodnutím, posílí vaši hodnotu a dodají energii něco změit. Nemění vaši podstatu, jen vám otevřou oči a umožní vám vidět věci z jiného úhlu pohledu.

Co jsou Bachovy květové esence?

Bachovy esence jsou informace z rostlin, které cíleně působí na naše emoce a negativní stavy.
 
Je zcela normální, že projevujeme emoce a že se nám dějí i věci, které se nám nelíbí. Důležité je umět si sami s takovými stavy poradit.
 

Někdy na to ale nemáme sílu a třeba ani ten správný úsudek či náhled na danou situaci. A právě tady jsou nám bachovky skvělým rádcem a pomocníkem. 

Téměř vždy je možné pojmenovat, co přesně nás trápí a s čím potřebujeme pomoci. A právě na základě těchto informací, vám mohu namíchat váš osobní elixír, který bude pracovat přesně podle vašich potřeb.

Mohou je užívat všichni bez omezení věku a zdravotního stavu.

Jak se Bachovy esence užívají?

Po úvodní konzultaci získáte doporučení pro konkrétní esence, které budou cílit na váš problém či situaci. Součástí jak pak osobní lahvička s kapátkem s namíchanými esencemi.

Esence se užívají 4x denně 4 kapky.

Obsah lahvičky vystačí cca. na 3 týdny, což je minimální doba užívání, a to i v případě, že zlepšení pociťujete mnohem dříve.

Terapie je idnividuální, někomu stačí jedna lahvička, někdo potřebuje terapii delší.

Cena a objednání

Osobní konzultace (Semily):  650 Kč

Balíček osobní konzultace (Semily) 1 dospělý + 1 dítě: 900 Kč

Konzultace po e-mailu: 590 Kč + poštovné 100 Kč

Balíček konzultace po e-mailu 1 dospělý + 1 dítě: 800 + poštovné 100 Kč

Kontrolní konzultace se změnou složení cca. 20 minut: 350 Kč + poštovné 100 Kč

Kontrolní konzultace bez změny složení: 250 Kč + poštovné 100 Kč

 

V ceně je zahrnuta konzultace, doporučení esensí a 1 lahvička s namíchanými esencemi.

Pokud máte pocit, že bych právě vám mohla pomoci, napište mi zprávu na iveta@ivetamutlova.cz nebo zavolejte 737 246 450.

 

Reference

„O Bachových esencích jsem se dozvěděla přímo od Ivety z jejich stránek. Byla jsem k tomu skeptická, ale řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám. Prožívala jsem zrovna těžší období, moc jsem nespala a měla dost depresivní myšlenky. Iveta mi vše vysvětlila a já si řekla buď to pomůže nebo ne… Musím říct, že již po třech dnech jsem cítila změnu. Byla jsem více v klidu, cca po týdnu jsem zase spala jako mimino… Přestala jsem tolik řešit věci, které stejně neovlivním a začala jsrm vnímat svět kolem zase v lepších barvách. Všechno tohle přikládám Bachovkám a děkuji za ně 😊.“ Jana