Přeskočit na obsah

Individuální konzultace

Chcete udělat změnu, ale nevíte jak na to?

Ukážu vám cestu i směr, společně to zvládneme. 

Trápí vás bolesti beder, bolí vás za krkem nebo jsou vaše klouby po ránu ztuhlé?

Jste často ve stresu, je pro vás těžké se zastavit a relaxovat?

Chcete udělat změnu, ale nevíte jak začít?

Jak vám mohu pomoci?

Zjistíme Vaše možnosti a nastavíme jógový plán přímo pro Vás. Jóga je sice pro každého, ale není univerzální. Každý z nás má určté možnosti a limity.

Naučím Vás, jak zjistit, kde jsou Vaše  hranice, které není dobré překračovat, abyste si při cvičení neubližovali.

Naučím Vás, jak budovat pevné základy pro Vaši jógovou praxi, tak aby pro Vás byla co nejpřínosnější a mohli jste se posouvat dále.

Naučím Vás, jak dýchat a jak dech v praxi používat, aby Vás vedl a stal se při cvičení Vaším rádcem.

Naučím Vás relaxovat a zklidnit mysl.

Má doporučení  ještě doplním o vhledy z oblasti ajurvédy, aromaterapie, Bachovy květové terapie a dalších souvisejících oblastí, které Vám také pomohou dosáhnout Vašeho cíle.

Získáte mou podporu a doporučení pro Vaši domácí praxi.

 

Začnete na sobě pracovat, krok za krokem. Společně to zvládneme.

" Konzultace mi pomohla uvědomit si, že musím více naslouchat svému tělu. Že od něj nemůžu očekávat to co před úrazem a musím se ke všemu znovu propracovat.
Paní Iveta mi taky otevřela oči v tom, že praktikování jógy by nemělo být povinností (do čehož mě tak trochu uvrhávají doktoři, kteří mě nutí cvičit každý den bez ohledu na to, jak se zrovna cítím), ale radostí a pravda je, že pokud se na cvičení (ať už čehokoli) těším cítím se po něm mnohem lépe než když cvičím prostě proto, že mi to někdo nařídil. Hodně mi pomohla také rada, jak správně sedět. To sice nemůžu praktikovat pořád, ale i tak je to příjemné.
Moc mě potěšil tahák i audio k němu, které jsem po konzultaci dostala. Vlastně jsem čekala, že jej má připravený na různá témata a prostě vybere ten, který se pro mě bude nejvíce hodit. Místo toho byl opravdu přímo mě na míru.
Když to shrnu, konzultace mi velmi pomohla jak ve fyzické rovině (dozvěděla jsem se, na co bych se měla zaměřit a na co si dát pozor vzhledem ke svému aktuálnímu poúrazovému stavu, případně jak některé asány upravit), tak i v psychické (pochopila jsem, že na sebe nesmím tlačit a pohyb bych si měla užívat tak, jak mi aktuálně tělo dovolí).
Shrnutí a doporučení jsem po konzultaci ještě dostala v pdf., abych na nic nezapomněla a tahák s audiem na míru byl třešničkou na dortu. Ještě jednou moc díky.
Konzultaci s paní Ivetou doporučuji všem, kteří ve své praxi nějak tápou - ať už si nejsou jistí co by vlastně měli praktikovat, nebo mají nějaká zdravotní omezení a potřebovali by poradit, jak některé asány upravit tak, aby je mohli praktikovat bezbolestně. "

Anastázie Rezková

iveta_portret

"pomohu vám najít ztracenou rovnováhu“

Iveta Mutlová