PF 2015 a splněná přání

Pf

1. leden – tak a je to tu zas. Nový rok, nový začátek, předsevzetí a odhodlání ke změně. Dnes jsem začala tvořit svůj nový vision board aneb nástěnku přání. Tu poslední jsem dělala před více než rokem. Visela mi nad pracovním stolem a tak nějak se již stala jeho součástí. V posledních měsících jsem ji už ani nevnímala. Když jsem ale nedávno vzpomínala a hodnotila odcházející rok, seděla jsem u stolu a pohledem jsem o ni zavadila. S úžasem jsem zjistila, že 80% přání mám buď již splněno nebo jsou na cestě ke splnění. Do té doby jsem si to nějak neuvědomovala a dokonce jsem měla pocit, že ten poslední rok, tak nějak proběhl bez jakýchkoliv pozitivních změn.

Opět jsem si připomněla, že bych se měla častěji zastavit a oslavovat každou pozitivní maličkost, která mi vstoupí do života.

Přeji i Vám nový rok plný splněných přání.

Iveta

 

foto: Tereza Balcarová

Iveta Mutlová
Ukazuji lidem, jak nalézt a především si pak udržet ztracenou životní rovnováhu. Učím, jak se vyrovnávat s každodenním stresem a jak zpracovat emoce pomocí jógových koncentračních a meditačních technik. Prostřednictvím Bachových esencí pak pomáhám, zbavit se strachů, zkrotit negativní emoce, posílit sebevědomí, dodat energii nebo třeba najít smysl života.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code