Jaký bude můj rok 2016 aneb zápisky z mého diáře

„Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života“ Mark Twain

Dostala jsem pod stromeček diář pro radost.

Už jeho první stránky mne nabádají k tomu, přistoupit k letošním předsevzetím trochu jinak. Krůček po krůčku realizovat své sny a plány. Na každý den, si naplánovat své malé cíle, které mne povedou k těm větším. Nebát se napsat a sama pro sebe si zveřejnit i ta nejbláznivější a z mého pohledu nyní nereálná přání.

Zaznamenávat si každodenní vděčnosti a radosti. Maličkosti, které mi přináší radost do života a já je často přehlížím nebo je nepovažuji za důležité.

Zkusit věci, které mne lákají, ale zároveň z nich mám strach. Naučit se překonávat imaginární překážky.

Dnes je 1. ledna 2016, první den v tomto roce pomalu končí. V diáři mám popsanou první stránku a jedno je mi již teď jasné. Příběh následující ho roku bude takový, jaký si ho sama vytvořím.

Přeji vám krásný nový rok prožitý přesně tak, jak si ho napíšete.

Namasté.

Iveta

P.S. Pokud si chcete také takový diář pořídit – proklikněte se do obchodu přes obrázek níže.

 

DSCN5627

 

Iveta Mutlová
Ukazuji lidem, jak nalézt a především si pak udržet ztracenou životní rovnováhu. Učím, jak se vyrovnávat s každodenním stresem a jak zpracovat emoce pomocí jógových koncentračních a meditačních technik. Prostřednictvím Bachových esencí pak pomáhám, zbavit se strachů, zkrotit negativní emoce, posílit sebevědomí, dodat energii nebo třeba najít smysl života.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code